باربری وطن تهران

حمل بار به شهرستان و انتخاب نوع ماشین

حمل بار به شهرستان و انتخاب نوع ماشین

حمل بار به شهرستان و انتخاب نوع ماشین

حمل بار به شهرستان و انتخاب نوع ماشین

باربری وطن با کارشناسان مجرب و زبده خود شما را در انتخاب کامیون مورد نیاز یاری میکنند :

انتخاب درست در اجاره کامیون حمل اثاثیه یکی از گام های مهم برای موفقیت در اسباب کشی است. آیا شما تا به حال این جمله قدیمی را شنیده اید، “چشمان شما بزرگتر از شکم شما است؟” خوب، همان چیزی که در مورد اجاره کامیون اثاث کشی به کار می رود – کامیون به نظر می رسد که تمام وسایل خانه شما را به راحتی در خود جای می دهد، اما هنگامی که شما شروع به بارگیری وسایل تان داخل آن می نمایید، متوجه می شوید که همه چیز آن طور که شما فکر می کردید مناسب نیست. به همین دلیل است که قبل از اجاره کامیون جابجایی اثاثیه منزل بر اساس آنچه که چشمان شما به شما می گویند بسیار مهم است که بدانید که برای جابجایی وسایل منزل تان به  چه نوع ماشینی نیاز دارید.

باربری وطن

حمل بار به شهرستان

ابعاد کامیون حمل اثاثیه

هر کامیون قادر به بارگیری و ذخیره سازی مقدار مشخصی از وسایل می باشد که اندازه های آن معمولا بر حسب متر مکعب اندازه گیری می شود. این اندازه گیری تمام فضای باز از منطقه ذخیره سازی بار در کامیون را از کف تا سقف در نظر می گیرد. این بلافاصله باعث کاهش تعداد متر مکعب های موجود در اکثر افراد می شود، مگر اینکه آنها بسته بندی کنندگان متخصص باشند، از این رو افراد معمولی به ندرت می توانند کامیون را به طور کامل از وسایل بسته بندی پر کنند. بنابراین، انتخاب کامیون حمل اثاثیه کمی بیشتر از آنچه شما انتظار دارید، در یک اثاث کشی و باربری اسباب منزل موفقیت آمیز تاثیر گذار است. برای انتخاب درست ابعاد و اندازه های کامیون حمل اثاثیه منزل می توانید با  شرکت های اجاره دهنده ماشین حمل بار مشورت نمایید.
این شرکت ها میزان اموال شما را بررسی کرده و بر اساس آن ماشین حمل اثاثیه را به شما اجاره می دهند.

اجاره کامیون حمل اثاثیه بر اساس میزان اموال شما

علاوه بر اندازه گیری ابعاد کامیون حمل اثاثیه منزل ، آژانس های اجاره کامیون ویا شرکت های اتوبار  به سادگی می توانند نیازهای شما را با استفاده از میزان واقعی بار و اثاثیه شما در انتخاب کامیون حمل اثاثیه تشخیص دهند برای مثال یک کامیون ۲۰ فوت مکعبی می تواند تقریبا وسایل سه اتاق را در خود بارگیری و ذخیره سازی نماید.  به یاد داشته باشید که این تعداد تقریبی است تعداد واقعی اتاق ها و میزان اموال در انتخاب ماشین بسیار موثر است  و تنها با توجه به مقدار مواد موجود در آن اتاق ها نوع کامیون حمل اثاثیه منزل نیز تعیین می شود. این تعیین بر اساس حداقل فضای ذخیره سازی بار برای هر اتاق، مانند یک دست مبلمان، صندلی و میز برای اتاق نشیمن است.
اما، اگر شما دو دست مبل بزرگ یا دو عدد از وسایل دیگر در منزل دارید، چه؟
یا اگر شما فقط یک دست مبلمان بدون میز نهارخوری دارید چگونه می توانید نوع ماشین را انتخاب کنید؟
این نوع تفاوت ها می توانند تعداد اتاق هایی را که می توانید در یک کامیون خاص اندازه گیری کنید، تا حد زیادی کاهش یا افزایش دهد. اموال خود را در مقایسه با آنچه که از شرکت اتوبار و اجاره کامیون حمل اثاثیه منزل استفاده می کنید در نظر بگیرید
و شما می توانید کامیون مناسب را از این شرکت ها انتخاب کنید.

اهمیت انتخاب اجاره کامیون مناسب

اجاره کامیون به اندازه و مناسب برای جابجایی اسباب منزل و یا محل کار یک تجربه بسیار ضروری در هر اسباب کشی است، اما این همیشه به آن اندازه که شما فکر می کنید آسان نیست و عدم انتخاب درست کامیون حمل اثاثیه منزل می تواند منجر به یک فاجعه در حمل و نقل اسباب و اثاثیه شود. به عنوان مثال، اگر یک کامیون را با فضای ذخیره سازی کمتر نسبت به میزان وسایل و نوع اموال تان انتخاب کنید، باید کامیون را تخلیه کنید.
و کامیون حمل بار بزرگتری را اجاره کنید.
یا تصمیم بگیرید که چند راهکار دشوار را انتخاب کرده و انجام دهید،
مانند حذف برخی از موارد که لزوم کمتری جهت ارسال بار به خانه جدید دارند.
برعکس این مورد نیز ممکن است اتفاق بیفتد، اینکه یک کامیون حمل اثاثیه را با فضای بیش از حد بزرگ تر نسبت به میزان وسایل تان انتخاب کنید و وسایل تان را درون این ماشین قرار دهید و زمانی که به مقصد رسیدید متوجه شوید که همه چیز آسیب دیده یا شکسته شده است.

باربری وطن

حمل بار به شهرستان

راهنمای اندازه گیری کامیون حمل اثاثیه برای اجاره

یک قاعده کلی برای اندازه گیری یک کامیون حمل اثاثیه منزل این است که برای هر اتاق حدود ۳ فوت مکعب فضای اختصاص داده شود. با استفاده از این برآورد، اجاره کامیون ۲۴ کیلوگرمی باید بتواند فضای کافی برای ذخیره سازی و بارگیری هشت اتاق دارای وسایل کامل و مورد نیاز را تامین کند. البته این تقریبی است؛ بنابراین یک بار دیگر، قبل از تکیه بر صرفه جویی در این برآورد، باید بخش عمده ای از اقلام خود را تعیین کنید.
در پایان روز، احتیاط را رد کنید.
و یک کامیون حمل اثاثیه و بار را که کمی بیشتر از برآورد شماست اجاره کنید.
و تا اسباب کشی وسایل شما کمتر تنش داشته باشد و کارآمدتر انجام شود.

انواع کامیون حمل اثاثیه منزل

برای جابجایی اثاثیه منزل در حال کلی می توان از سه دسته ماشین زیر استفاده نمود :
۱-  ماشین های سبک جهت حمل بار و اثاثیه منزل و بارهای سبک همچون وانت – وانت پراید – وانت نیسان
۲-  ماشین های نیمه سنگین جهت حمل اثاثیه نیمه سنگین و سبک شامل کامیون – خاور – هیوندا – ایسوزو – کامیونت
۳- ماشین های سنگین جهت حمل اثاثیه و وسایل منزل یا محل کار اعم از وسایل بزرگ شامل تریلی- ترانزیت – ده تن – کفی – ترانزیت یخچالی – ۲۰ تُن – چادری سه محور – کفی – کُمپرسی – تریلی تانکر فاو (Faw) و..
البته ماشین های سنگین برای تردد در شهر نیاز به مجوز دارند
و این ماشین ها عموما برای حمل بار بین شهری درون جاده ها استفاده می شوند.
اما استفاده ازماشین های سبک محدودیتی در شهر ندارند
و در صورتی که وسایل شما در حد یک ماشین اسباب کشی کوچک است
نیازی به اجاره کامیون حمل اثاثیه نیست
و می توانید با صرف هزینه ای اندک وسایل تان را با ماشین های کوچک حمل بار جابجا نمایید.

برای انتخاب کامیون حمل اثاثیه منزل ابتدا موارد زیر را بررسی کنید.

  • نوع بار و اثاثیه شامل بارهای سنگین یا سبک و یا نیمه سنگین
  • مسافت میان مبدا و مقصد
  • جابجایی درون شهری و بین شهری
  • زمان تحویل بار
  • نوع مسیر و جاده انتخاب شده میان مبدا و مقصد
  • و سایر موارد

به طور معمول اگر قصد ارسال بار به شهرستان های دیگر را دارید و مسافت اسباب کشی طولانی است بهتر است از انواع سرپوشیده ماشین ها استفاده کنید.
این کار امنیت بار شما را به میزان زیادی افزایش می دهد.
و راننده نیز با اطمینان خاطر بیشتری می تواند روی رانندگی خود تمرکز کند.

بهترین انتخاب کامیون حمل اثاثیه

بهترین انتخاب در اجاره کامیون حمل اثاثیه منزل در اندازه مناسب یکی از جنبه های حیاتی برای داشتن اسباب کشی ایمن و دلپذیر است. اگر یک کامیون حمل بار را که خیلی کوچک است را اجاره کنید، ممکن است باعث بروز یک کابوس حرکتی برای شما شود. شما هم مجبورید کامیون را به طور کامل بازپرداخت کنید تا آن را برای اندازه بعدی تغییر دهید یا ترتیب های جابجایی دیگری را برای مواردی که مناسب نیست را تنظیم کنید. این به خصوص زمانی که شما در حال اثاث کشی به شهرستان در سراسر کشور هستید، ناخوشایند و گران قیمت است.
شما همیشه می توانید تریلر و یا کامیون برای حمل اثاثیه را اجاره نمایید
تا از این گونه موارد ناخوشایند و دیگر مسائل جلوگیری کنید.
برای تعیین اینکه کامیون حمل اثاثیه برای حمل وسایل شما مناسب است،
ابتدا با پرسیدن مهمترین سوال شروع کنید:
چه مقدار وسیله دارید
تعداد اتاق ها چند تاست
ساده ترین کار تعیین تعداد اتاق ها برای تعیین میزان بار است.

Verified by MonsterInsights